Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 114 від 28.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

28.05.2021 №114
 
Про влаштування дітей хххххххххххххх року народження, ххххххххххххх року народження в сім’ю патронатного вихователя хххххххххххххххх

  Розглянувши подання служби у справах дітей Новогродівської міської ради  від 27.05.2021   №05-66 про влаштування дітей: ххххххххххххх року народження, ххххххххххх року народження, на підставі заяви їх матері  хххххххххххххххх , висновку оцінки потреб дітей та їх родини від 20.05.2021 в сім’ю патронатного вихователя ххххххх, яка зареєстрована за адресою: хххххххххх,  керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», статтями 252-256 Сімейного кодексу України, статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком  Новогродівської  міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Влаштувати з 27.05.2021 в сім’ю патронатного вихователя хххх: ххххххх року народження, хххххх, року народження, на підставі заяви їх матері від 27.05.2021 та висновку оцінки потреб дітей та їх родини від 20.05.2021.
  2. Службі у справах дітей Новогродівської міської ради (МАЦЕНКО):

  1)  Передати патронатному вихователю дитину, яка залишилася без батьківського піклування, згідно акту про факт передачі дитини.

  2) Передати патронатному вихователю документи на дитину згідно з переліком, передбаченим законодавством.

  3) Підготувати проект договору про патронат над дитиною між патронатним вихователем, батьками дітей  та виконавчим комітетом Новогродівської  міської ради.

  4) Забезпечувати контроль за виконанням договору про патронат над дитиною та умовами утримання і виховання дітей, забезпеченням їх прав та інтересів у сім’ї патронатного вихователя.

  1. Новогродівському міському центру соціальних служб (НОСОВСЬКА) забезпечити соціальний супровід родини ххххххххх та надання їй комплексу інших  соціальних послуг з  метою подолання   складних життєвих обставин, що призвели до її влаштування в сім’ю патронатного вихователя, із залученням інших надавачів соціальних послуг.
  2. Управлінню соціального  захисту населення (МЯМЛІНА): своєчасно здійснити призначення та виплату соціальної допомоги на утримання дітей в сім’ї патронатного вихователя та грошового забезпечення патронатному вихователю.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медично -санітарної допомоги   Новогродівської міської  ради» (МАЛЬЧІНА) закріпити лікаря загальної практики сімейної медицини за дітьми.
  4. Відділу освіти Новогродівської міської ради (ІНЯКІНА) забезпечити дотримання прав дітей на здобуття освіти у разі необхідності.
  5. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на міську службу у справах дітей (МАЦЕНКО), контроль за виконанням – на заступника міського голови Аллу РЯБЦЕВУ.

Міський голова                                                                     Олександр ШЕВЧЕНКО