Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 26.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


26.05.2021
 
Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальному підприємству «Комунтех» м. Новогродівка

Розглянувши заяву комунального підприємства «Комунтех»  м. Новогродівка про передачу в постійне користування земельної ділянки  відповідно до статей 12, 125, 126, 186   Земельного кодексу України, статей 19,25,30,55 Закону України «Про землеустрій», статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»    керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати Комунальному підприємству «Комунтех» м. Новогродівка (ЄДРПОУ ХХХ), юридична адреса: м. Новогродівка, вул. Молодіжна, буд. 5, в постійне користування земельну ділянку площею 0,3656 га з кадастровим номером 1413600000:00:001:ХХХ для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов'язаної з отриманням прибутку) яка знаходиться у м. Новогродівка, по вулиці Риночна, 107 Донецької області за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Комунальному підприємству «Комунтех» м. Новогродівка здійснити державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Тацись).

Міський  голова                                                          Олександр ШЕВЧЕНКО

Сесія травень 2021

Відділ архітектури, містобудування і земельних відносин

Даний проект рішення розроблено з порушенням абзацу першого частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", відповідно до абзацу другого частини третьої цієї ж статті.