Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 26.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


26.05.2021
 
Про передачу в оренду громадянину Дробному Івану Івановичу земельної ділянки, розташованої на території територіальної громади Новогродівської міської ради, в межах населеного пункту, за адресою: Донецька обл., Покровський район, с. Калинове

Розглянувши заяву №1587 від 17.05.2021 року громадянина Дробного Івана Івановича щодо надання згоди на укладання договору оренди землі, відповідно до ст. 122, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розділу ХІІ Податкового кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

          

ВИРІШИЛА:

  1. Передати громадянину Дробному Івану Івановичу (ІПН ХХХ) в оренду, терміном на 14 років, земельну ділянку загальною площею 38,9355 га, з цільовим призначенням для городництва, кадастровий номер 1422783400:06:000:ХХХ,  за адресою:  Донецька обл., Покровський район,              с. Калинове із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Встановити розмір орендної плати за користування земельною ділянкою в розмірі 12 803,76 грн. (дванадцять тисяч вісімсот три грн. 76 коп.) щомісяця, що складає  8 %  від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.  
  3. Громадянину Дробному Івану Івановичу в місячний термін укласти договір оренди землі з Новогродівською міською радою та здійснити його державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв’язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                          Олександр ШЕВЧЕНКО

Даний проект рішення розроблено з порушенням абзацу першого частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", відповідно до абзацу другого частини третьої цієї ж статті. 

Сесія травень 2021  

Відділ архітектури, містобудування і земельних відносин