Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 26.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


26.05.2021
 
Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину Сердюку Віктору Васильовичу, розташованої на території територіальної громади Новогродівської міської ради, в межах населеного пункту, за адресою: Донецька обл., Покровський район, с. Новожеланне , вул.Центральна,63

Розглянувши заяву № 1548 від 13.05.2021 року громадянина Сердюка Віктора Васильовича,  щодо укладання договору оренди землі, відповідно до ст. 122, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розділу ХІІ Податкового кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада          

ВИРІШИЛА:

  1. Передати громадянину Сердюку Віктору Васильовичу  (ІПН ХХХ) в оренду, терміном на 5 років  , земельну ділянку загальною площею 0,0141  га, з цільовим призначенням ( 03.07.) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 1422783400:04:000:ХХХ,  за адресою:  Донецька обл., Покровський район, с.  Новожеланне  вул. Центральна,63  із земель житлової та громадської забудови  комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Встановити розмір орендної плати за користування земельною ділянкою в розмірі 128,24 грн. (сто двадцять  вісім грн.. 24 коп.) щомісяця, що складає      12 %  від нормативної грошової оцінки.
  3. Громадянину Сердюку Віктору Васильовичу в місячний термін укласти договір оренди землі з Новогродівською міською радою та здійснити його державну реєстрацію відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв’язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО

Даний проект рішення розроблено з порушенням абзацу першого частини третьої статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", відповідно до абзацу другого частини третьої цієї ж статті. 

Сесія квітень 2021