Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 82-р від 14.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14.05.2021 №82-р
 
Про організацію участі команд – представників громади у IІ етапі (фіналі) обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, згідно Положення про проведення у Донецькій області обласних змагань «Мама, тато,   я – спортивна сім’я»,  відповідно до міської Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2018 № 7/37-4, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відділу культури, молоді та спорту (Савула), Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» (Константинов), відділу освіти м.Новогродівка (Інякіна) вжити заходи щодо участі 15 травня 2021 року  команд – представників громади згідно додатку у ІI етапі (фіналі) обласних змагань  «Мама, тато,   я – спортивна сім’я», який відбудеться у м. Краматорську, парк культури та відпочинку ім.О.С.Пушкіна.

2. КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) здійснити оплату транспортних послуг з перевезення  команд – представників громади для участі у ІI етапі (фіналі) обласних змагань  «Мама, тато,   я – спортивна сім’я» в сумі 3503,96 грн (три тисячі п’ятсот три грн 96 коп.).

Міський голова                                                Олександр ШЕВЧЕНКО                                               

                                                  Вкладення: