Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 12.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


12.05.2021
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ярошу Сергію Віталійовичу розташованої на території територіальної громади Новогродівської міської ради, в межах населеного пункту за адресою: м. Новогродівка, вул. Лікарняна (навпроти будинку №33)

Розглянувши заяву №1205 від 15.04.2021 р.  гр. Яроша С.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд   загальною площею 0,0700 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради, розташованої за адресою: м. Новогродівка, вул. Лікарняна  (навпроти будинку №33)    відповідно до статей 12, 22, 23, 116, 118, 121 та п. 12 перехідних положень Земельного кодексу України,    керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл громадянину Ярошу Сергію Віталійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,0700 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради, розташованої на території територіальної громади Новогродівської міської ради, за адресою: м. Новогродівка, вул. Лікарняна  (навпроти будинку №33)
  2. Громадянину Ярошу С.В. замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) та подати її на затвердження Новогродівської міської ради у встановленому законом порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Тасиць).

Міський  голова                                                                                     Олександр ШЕВЧЕНКО