Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 12.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


12.05.2021
 
Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти територіальної громади Новогродівської міської ради

З метою конкретизації процедурних питань, пов’язаних з призначенням керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної форми власності, відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту»,       статті 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання  наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року №291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти (далі-Положення) територіальної громади Новогродівської міської ради (додається).

2. Відділу освіти м.Новогродівка забезпечити проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти територіальної громади Новогродівської міської ради, відповідно до затвердженого Положення.

3. Затвердити склад конкурсної комісії на посаду керівника закладу загальної середньої освіти територіальної громади Новогродівської міської ради (додається).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Безручко).

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО