Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.04.2021 №8/10-29
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку КП «Міський гуртожиток», розташованої на території Новогродівської міської ради в межах населеного пункту, за адресою: Донецька обл., м.Новогродівка, вул. Паркова, біля буд. №56

Розглянувши заяву КП «Міський гуртожиток» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування відповідно до статей 12, 38, 92, 122 та п. 12 перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл КП «Міський гуртожиток» (ЄДРПОУ ХХХХ) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового, орієнтовною площею 0,2500 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради, розташованої за адресою: м. Новогродівка, по вул. Паркова, біля буд. №56.
  2. КП «Міський гуртожиток» замовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) та подати її на затвердження Новогродівської міської ради у встановленому законом порядку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський  голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО