Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/10-17 від 30.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.04.2021 №8/10-17
 
Про безоплатне прийняття благодійної пожертви

З метою реалізації заходів щодо благоустрою, впорядкування надання послуг централізованого постачання води мешканцям території Новогродівської міської ради (с.Новожеланне та с.Орлівка),  відповідно до Меморандуму про співпрацю між Благодійною організацією «Благодійний Фонд «НЬЮ ВЕЙ» та Новогродівською міською радою                     від 22.12.2020, договору благодійної пожертви №DON 40 від 15.04.2021 між Благодійною організацією «Благодійний Фонд «НЬЮ ВЕЙ» та Новогродівською міською радою,  керуючись Постановами Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року  № 1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» (зі змінами), від 17 серпня 1998 № 1295 «Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконання робіт»,  відповідно Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», керуючись  статтею  26 Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  міська  рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти безоплатно у комунальну власність громади Новогродівської міської ради благодійну пожертву від  Благодійної організації «Благодійний Фонд «НЬЮ ВЕЙ» згідно з Переліком благодійної пожертви, (додаток), додається.
  2. Затвердити Акт прийому-передачі (Додаток 1 до Договору благодійної пожертви № DON 40 від 15.04.2021 р.).
  3. Безоплатно передати устаткування управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Жужман) згідно з Переліком благодійної пожертви.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Новогродівської міської ради з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

  Міський голова                                                                                      Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток