Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/10-14 від 30.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.04.2021 №8/10-14
 
Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території територіальної громади Новогродівської міської ради

На виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації,     керівника       обласної    військово-цивільної     адміністрації     від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв», з метою зниження напруженої соціально-психологічної обстановки у місті, зменшення ризиків скоєння правопорушень, відповідно до Закону України 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити на території територіальної громади Новогродівської міської ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що вказує на причетність особи до Збройних Сил України чи інших військових формувань, утворених відповідно до законів України.

   1)     Рекомендувати суб’єктам господарювання, що здійснюють на території територіальної громади Новогродівської міської ради діяльність з продажу алкогольних напоїв: забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування.

   2)     Начальнику відділу поліції №3 міста Селидове Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області Кузнєцову І.В. забезпечити виконання пункту1 рішення та вживати заходи, в межах повноважень, щодо припинення його порушення.

3. Ознайомити з рішенням командирів (начальників) органів військового управління та інших військових формувань військових частин (установ).

4. Рекомендувати військовим комендантам комендатур, що дислоковані на території територіальної громади Новогродівської міської ради  посилити контроль щодо недопущення розпивання алкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час
проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані.

5. У разі виявлення фактів порушення  вимог цього рішення щодо заборони продажу алкогольних напоїв оперативно повідомляти територіальні органи Національної поліції або поліцейського та територіальні органи (установи) Державної податкової служби України у Донецькій області для їх відповідного реагування.

6. Прийняте рішення розмістити на офіційному веб-сайті Новогродівської міської ради (Гусак), копії направити суб’єктам визначеним в підпункті 2 пункту 1, пунктах 3,4 цього рішення.            

7. Рішення Новогродівської міської ради від 24.04.2015 № 6/48-1 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в місті Новогродівка» вважати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, споживчого ринку, побутового, торгового обслуговування, громадського харчування, сфери послуг та захисту прав споживачів (Бєлік)

 

Новогродівський міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО