Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/10-2 від 30.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.04.2021 №8/10-2
 
Про затвердження Програми «Розвиток та підтримка Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» на 2021-2023 роки»

З метою збереження та зміцнення здоров’я населення громади, формування здорового способу життя, раннього виявлення захворювань,  їх профілактики та ефективного лікування, стабільного функціонування закладу і збереження його інфраструктури, керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму «Розвиток та підтримка Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради»  на 2021-2023 роки» (додається).                                                                                       
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» (Мальчина) забезпечити виконання Програми.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Новогродівської міської ради від 04.12.2019 № 7/61-6 «Про затвердження програми Розвиток та підтримка комунальних закладів охорони здоровя м.Новогродівка на 2020-2022 роки».
  4. Контроль за виконанням  покласти на постійно діючу комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та гуманітарних питань (Безручко).

Міський голова                                                                                         Олександр ШЕВЧЕНКО