Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 11.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


11.05.2021
 
Про затвердження міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки» на території територіальної громади Новогродівської міської ради

Відповідно до законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», Указу Президента України від 30 вересня 2019 року №721/2019 «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей», розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації    від  06.04.2021 №299/5-21 «Про затвердження регіональної програми «Забезпечення    житлом   дітей-сиріт, дітей,     позбавлених    батьківського піклування,   та   осіб   з   їх  числа на  2021-2023 роки» керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську програму  «Забезпечення    житлом   дітей-сиріт, дітей,     позбавлених    батьківського піклування,   та   осіб   з   їх  числа на 2021-2023 роки».
  2. Службі у справах дітей (МАЦЕНКО) в бюджетних запитах на відповідний рік, передбачити пропозиції щодо  фінансування заходів  Програми, виходячи з фінансової можливості  бюджету міської територіальної громади.
  3. Координацію роботи з виконання рішення покласти на службу у справах дітей міської ради (МАЦЕНКО). 
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (БЕЗРУЧКО).

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО