Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 06.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


06.05.2021
 
Про внесення змін до Положення про військово – облікове бюро та використання штампів

У зв’язку з створенням територіальної громади Новогродівської міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», керуючись статтями 26, 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про військово – облікове бюро Новогродівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 23 грудня 2020 року №8/3-15 «Про затвердження Положення про військово – облікове бюро»:

1)    Пункт 5.4 Розділу V «Організація роботи відділу» Положення викласти в такій редакції: «Завідувачу та інспекторам, видається штамп
військово - облікового бюро Новогродівської міської ради відповідного старостинського округу Новогродівської міської ради. Завідувач та інспектора військово - облікового бюро Новогродівської міської ради несуть персональну відповідальність за збереження і законність використання штампів».

2. Затвердити опис штампів військово - облікового бюро Новогродівської міської ради (додається).

3. Виготовити прості штампи військово – облікового бюро Новогродівської міської ради для постановки на військовий облік та зняття з військового обліку, інших документів, що не носять правовстановлюючий, фінансовий, майновий характер.

4. Відділу обліку та звітності (Ляшенко) взяти на облік штампи військово – облікового бюро Новогродівської міської ради.

5. Відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Кондакова) видати штампи військово - облікового бюро Новогродівської міської ради під особистий підпис, відповідальним за використання та зберігання штампів.

6. Завідувачу та інспекторам військово – облікового бюро (Кордюкова, Литвиненко, Сокальська, Павленко,):

1)      При отриманні штампів військово - облікового бюро Новогродівської міської ради  здати до відділу діловодства, контролю та кадрової роботи (Кондакова) старі штампи для знищення.

2)      З 01 червня 2021 року в своїй діяльності використовувати нові штампи військово - облікового бюро Новогродівської міської ради;

7. Персональну відповідальність за збереження та використання штампів військово - облікового бюро Новогродівської міської ради покласти на завідувача військово - облікового бюро та інспекторів відповідних старостинських округів.

Новогродівський міський голова                              Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: