Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 93 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 №93
 
Про надання дозволу законному представнику, громадянці ХХХХ прийняти в дар ½ частку будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дочки ХХХХХХХХ , ХХХХХХХ року народження, від батька ХХХХХХХХХХХ

Розглянувши висновок   міської служби у    справах дітей  № 05-37  від 09.04.2021, заяви та документи, надані громадянами, керуючись  статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»,  та  підпунктом «б» пункту 4 частини 1 статті 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл громадянину ХХХХХХХХ на укладання договору дарування (передачі в дар) ½ частки будинку та земельної ділянки розташованої за адресою: м. ХХХХХХХХ, що є його приватною власністю, малолітній дочці ХХХХХ, ХХХХХ року   народження.

2. Надати дозвіл законному представнику, громадянці ХХХХХХ, прийняти в дар від імені та на ім’я малолітньої дочки ХХХХХХ, ХХХХХ року   народження,  ½ частки будинку та земельної ділянки розташованої за адресою: м. ХХХХХХХХ та підписати відповідні документи.

3. Попередити законних представників про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

                   

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО