Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 90 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 №90
 
Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, які надаються комунальним підприємством «Комунтех» м.Новогродівка

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Комунтех» м.Новогродівка  від 05.04.2021, виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради, про встановлення комунальному підприємству тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, з метою забезпечення безперебійного санітарного очищення території Новогродівської міської ради та приведення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами до вимог чинного законодавства, доведення їх розмірів до економічно обґрунтованого рівня, враховуючи Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами»   (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070  «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» (із змінами), Порядком розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 №239, згідно пункту 2 частини 3 статті 4, статті 10 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами), виконавчий комітет Новогродівської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф зі структурою комунальному підприємству «Комунтех» м.Новогродівка на послуги з поводження з побутовими відходами у відповідності до річних планів надання послуг, у розмірі  105,82 грн. за 1куб.м (з ПДВ) згідно з додатком 1 та розрахунок вартості  на послуги з поводження з побутовими відходами по території Новогродівської міської ради на місяць  (додається).

2. Комунальному підприємству «Комунтех» м.Новогродівка (Левченко):

2.1. Запровадити тариф на оплату послуг з поводження з побутовими відходами з 01.05.2021, з урахуванням укладання договірних відношень зі споживачами, у відповідності до діючого законодавства України в сфері поводження з побутовими відходами.

2.2. У строк, що не перевищує 15 днів з дати введення тарифів в дію, повідомити про це споживачів через засоби масової інформації, з посиланням на це рішення виконкому.

3. Встановити одиницю виміру обсягу надання послуги з поводження з побутовими відходами на території Новогродівської міської ради в метрах кубічних.

4. Визначити, що з моменту введення в дію нового тарифу, втрачають дію рішення виконкому Новогродівської міської ради від 18.06.2020 № 87 «Про тарифи на вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка     КП «Комунтех»  м.Новогродівка» та від 20 червня 2018 року №81 «Про погодження тарифів на послуги по збиранню, вивезенню та розміщенню твердих побутових відходів в м.Новогродівка».

5. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради  (Жужман).

Міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: