Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 76-р від 23.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

23.04.2021 №76-р
 
Про організацію проведення Великодніх та Травневих свят в м.Новогродівка

З метою створення сприятливих умов для святкування Великодніх та Травневих свят, а також раціонального використання робочого часу,  забезпечення належної організації заходів щодо проведення святкування,  забезпечення сталого функціонування служб та підприємств, які надають житлово-комунальні послуги населенню, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 31 жовтня 2019 року №1186/5-19 «Про організацію чергування голови облдержадміністрації, першого заступника та заступників голови облдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій», згідно частини 3 статті 67, статей 73, 107 КЗпП України, керуючись статтею 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Встановити чергування у виконкомі у неробочий, вихідні та святкові дні 01, 02, 03, 04, 08, 09, 10 травня 2021 року (додаток), в структурних підрозділах міської ради з числа відповідальних працівників з метою своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Графіки чергування надати до відділу з організаційних і представницьких питань до 30.04.2021.

2. Відділу культури, молоді та спорту (Савула):

1)    08 травня 2021 року організувати покладання квітів до пам’ятників воїнам Другої світової війни та Братських могил воїнів та військовополонених в с.Миколаївка, с.Галицинівка, с.Лісівка, с.Карлівка, с.Калинове, с.Михайлівка та до меморіальної дошки на станції Гродівка;

2)    Довести до відома керівників міських релігійних громад інформацію про дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів під час проведення богослужінь на Великдень та поминальні дні.

3. Відділу з організаційних і представницьких питань (Гусак) за рахунок коштів місцевого бюджету організувати виготовлення та встановлення на рекламних конструкціях постерів з привітанням мешканців з Великоднем та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

4. Рекомендувати начальнику Новогродівського відділення Селидівського ВУВКГ КП «Вода Донбасу» Ляшенку Е.О.,  начальнику АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» Домащенку Д.В., головам ОСББ забезпечити безперебійну роботу аварійних бригад  щодо забезпечення життєдіяльності населення.                                   

5. Директору комунального підприємства «Комунтех» Левченко Г.С., директору комунального підприємства «Міський гуртожиток» Резніковій О.О., начальнику управління міського господарства Жужману О.В., директору  комунального некомерційного  підприємства «Центральна міська  лікарня Новогродівської міської ради» Братішко О.М., директору комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» Мальчиній Т.В. забезпечити:

1)    Безперебійну роботу аварійних бригад служб міста щодо забезпечення життєдіяльності населення.

2)    Цілодобове чергування у неробочий, вихідні та святкові дні   на відповідних підприємствах.

3)    Передбачити надання іншого дня відпочинку особам, які працювали у неробочий, вихідні та святкові дні                         

6. Рекомендувати:

  1)    Начальнику відділу поліції № 3 (м. Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області підполковнику поліції Кузнєцову І. В. забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху на території громади, приділити особливу увагу території кладовищ.

  2)    Начальнику державної пожежно - рятувальної частини №75 м.Новогродівка Зінченку О.В забезпечити протипожежну безпеку на території громади.

7. Завідувачу господарством Паньковій Н.В. 01, 02, 03, 04, 08, 09, 10 квітня 2021 року забезпечити роботу службового автомобілю Chevrolet Cruze державний номер АН 1329 КВ (водій Мельник С.О.), передбачивши надання іншого дня відпочинку водію Мельнику С.О. за роботу у неробочий, вихідні та святкові дні.

8. Про надзвичайні ситуації, які виникли у місті, оперативно інформувати за телефонами: 40-02, 0999617191.

Новогродівський

міський голова                                                                Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: