Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 74-р від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

21.04.2021 №74-р
 
Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року в територіальній громаді Новогродівської міської ради

З метою увічнення пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час збройної агресії Російської Федерації проти України у Донецькій та Луганській областях, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 №37-р «Про заходи з увічнення пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України на період до 2025 року» та на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22.02.2021 №136/5-21 «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року у Донецькій області», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити План заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року в територіальній громаді Новогродівської міської ради (далі План) (додається).

2. Міському фінансовому управлінню (Коломієць) забезпечити фінансування доходів з увічнення пам’яті захисників України в територіальній громаді Новогродівської міської ради на період до 2025 року в межах передбачених кошторисів місцевого бюджету.

3. Управлінням та відділам міської ради забезпечити виконання заходів та надання інформації про виконання завдань відділу з організаційних і представницьких питань до 25 листопада щороку.

4. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з організаційних і представницьких питань (Гусак), контроль – на заступника міського голови Рябцеву А.В.

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: