Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 73-р від 16.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.04.2021 №73-р
 
Про тимчасове обмеження доступу до адміністративної будівлі

З метою запобігання поширенню короновірусної хвороби, у зв’язку із виявленням серед працівників апарату виконкому міської ради підтвердженого випадку гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, на виконання рішення міської комісії по ТЕБ на НС від 16.04.2021, відповідно статей 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. З 800 19 квітня 2021 року обмежити доступ до адміністративної будівлі Новогродівської міської ради (вул. О.Кошового, 46) усіх осіб, крім депутатів, членів виконавчого комітету міської ради та працівників міської ради за умови відсутності у них клінічних проявів гострої респіраторної інфекції (кашель, нежить, підвищена температура тіла тощо).

2. До 23.04.2021 перевести відділ діловодства, контролю і кадрової роботи, як ймовірних контактних осіб, на віддалену роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням 100% заробітної плати. Режим роботи працівників інших управлінь і відділів не змінюється.

3. Відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр» (Голобородько);

1) Забезпечити обов’язковий температурний скринінг працівників апарату.

2) Прийом заяв та звернень від громадян здійснювати виключно за допомогою електронних засобів комунікацій;

3) Видачу довідок громадянам здійснювати через вхід №2 з урахуванням обмеженого доступу до приміщень адміністративної будівлі, за обов’язковою наявністю індивідуальних засобів захисту і відсутності зовнішніх ознак захворювання (кашель, нежить тощо) у відвідувачів.

4. Відділу з надання адміністративних послуг (Гарбіш), відділу державної реєстрації (Роденко) забезпечити надання адміністративних послуг у разі нагальної потреби, при обов’язковій наявності індивідуальних засобів захисту і відсутності зовнішніх ознак захворювання (кашель, нежить тощо) у відвідувачів.

5. Відділу з організаційних і представницьких питань (Гусак) забезпечити негайне оприлюднення інформації про тимчасове обмеження доступу до адміністративної будівлі міської ради (вул.О.Кошового, 46).

6. Керівникам виконавчих органів міської ради здійснювати проведення засідань консультативно-дорадчих органів, нарад за допомогою електронних засобів комунікацій.

7. Начальникам управлінь і відділів міської ради, старостам у разі виявлення серед працівників підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19 вжити заходів по недопущенню поширення короновірусної хвороби серед трудових колективів та відвідувачів.

8. Керуючому справами виконкому Кириченко Н.А. посилити контроль за недопущенням до роботи працівників за наявності клінічних проявів гострої респіраторної інфекції (кашель, нежить, підвищена температура тіла тощо).

Міський голова                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО