Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 70-р від 06.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06.04.2021 №70-р
 
Про участь мешканців територіальної громади Новогродівської міської ради у 16-й Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця»

З метою розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху, збору коштів для придбання медичного обладнання для хворих дітей, донесення до населення міста інформації про суспільний збір коштів, відповідно до листа Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації від 19.03.2021 № 01-17-413/0/191-21, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Для участі у 16-й Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!» (далі - Акція), яка направлена на збір коштів для придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України, та проведення Акції на території територіальної громади Новогродівської міської ради, створити організаційний комітет у складі згідно з додатком.
  2. Організаційному комітету :
  • Вжити заходи щодо участі мешканців територіальної громади Новогродівської міської ради у Акції в період з квітня по вересень 2021 року, яка направлена на збір коштів для придбання неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України;
  • Залучити до Акції волонтерів із числа молодіжних та громадських організацій, учнів загальноосвітніх шкіл, жителів громади.
  1. Відділу культури, молоді та спорту (Савула) розмістити скриньки для збору коштів у закладах громади та під час проведення масових заходів в період проведення Акції.
  2. Відділу економіки (Шевченко) залучити до участі у Акції підприємства, установи та організації різних форм власності.
  3. Новогродівському центру соціальних служб (Носовська), відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» (Мальчина), КНП «Центральна міська лікарня (Братішко), відділу економіки (Шевченко) інформувати відділ культури, молоді та спорту в термін до 24 вересня 2021 року про результати проведення благодійної Акції для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації.
  4. Координацію роботи покласти на відділ культури, молоді та спорту (Савула), контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Аллу РЯБЦЕВУ.

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток

додаток Програма