Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 69-р від 06.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

06.04.2021 №69-р
 
Про організацію і проведення I (міського) етапу обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, згідно Положення про проведення у Донецькій області обласних змагань «Мама, тато,   я – спортивна сім’я»,  відповідно до міської Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2018 № 7/37-4, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Відділу культури, молоді та спорту (Савула), Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» (Константинов), відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) вжити заходи щодо проведення у квітні 2021 року  I етапу -  обласних змагань  «Мама, тато,   я – спортивна сім’я» на території територіальної громаді Новогродівської міської ради в приміщенні Молодіжного центру «Міст-ОК».
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» (Братішко) забезпечити присутність лікаря на змаганнях I міського етапу -  обласних змагань  «Мама, тато,   я – спортивна сім’я», для надання першої медичної допомоги при необхідності учасникам спортивних змагань.
  3. КЗ «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) здійснити оплату витрат коштів на організацію і проведення I (міського) етапу обласних змагань «Мама, тато, я - спортивна сім’я».

Міський голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО