Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 23.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


23.04.2021
 
Про затвердження плану спільних заходів щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, яка вчинила домашнє насильство на 2021 рік в м. Новогродівка

З метою організації роботи в місті щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, що вчинила домашнє насильство відповідно Закону України «Про запобігання та протидію домашньому  насильству» та на виконання листа Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації                      

від 02.04.2021  №06/16/700/0/2-210 «План спільних заходів на 2021 рік у Донецькій області щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, яка вчинила домашнє насильство», керуючись статтями 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради:

в и р і ш и в:

1. Затвердити   план спільних заходів    щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, яка вчинила домашнє насильство на 2021 рік в м. Новогродівка (додається).

2. Міській службі у справах дітей (МАЦЕНКО), відділу освіти м. Новогродівка (КУХТІНА), міському центру соціальних служб  (НОСОВСЬКА), Комунальне  некомерційне підприємство  «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» (БРАТІШКО),   Комунальне некомерційне підприємство «Центр  первинної медично -  санітарної  допомоги   Новогродівської міської  ради» (МАЛЬЧІНА), забезпечити, а Селидівському відділенню поліції   Покровського ВП  ГУНП України  в Донецькій області (Кузнєцов) рекомендувати:

1) Виконання плану спільних заходів щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, яка вчинила домашнє насильство на 2021 рік в м. Новогродівка;

2) Інформування міської координаційної ради у справах дітей до 05.07.2021 та до 20.12.2021 про виконання спільних заходів щодо захисту прав і законних інтересів дитини, яка постраждала від домашнього насильства, та дитини, яка вчинила домашнє насильство на 2021 рік в м. Новогродівка.

3. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на міську службу у справах дітей (МАЦЕНКО), контроль за виконанням – на заступника міського голови Аллу РЯБЦЕВУ.

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО