Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


21.04.2021
 
Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2021 році

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської комплексної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей міста Новогродівка на 2019-2022 роки» (із змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Донецької області у 2021 році» від , з метою створення належних умов для відпочинку і оздоровлення дітей міста, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна), відділу освіти м. Новогродівка (Кухтіна), міській службі у справах дітей (Маценко):

Забезпечити організацію оздоровлення і відпочинку  дітей у 2021 році  дітей шкільного віку.

2. Затвердити:

1) Заходи щодо організації  оздоровлення і відпочинку дітей у 2021 році (додаються).

2) Положення про  Міський міжвідомчий  штаб з координаціі  організації оздоровлення та відпочинку дітей (далі - Штаб) (додається).

3) Склад Штабу (додається).

4) Вартість дитячої путівки за рахунок батьківських коштів до дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням розмірі 0 грн.00 коп. (0 грн. 00 коп.).

3. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна):

1) Організувати роботу згідно з вимогами відповідних служб, які надають дозвіл на відкриття:

Дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням.

Пришкільного ігрового майданчика «Веселунчик». 

Творчого майданчика на базі будинку дитячої творчості.

2) Забезпечити підбір медичних, педагогічних та спортивних працівників для роботи в таборах з денним перебуванням, пришкільному майданчику на базі загальноосвітнього закладу середньої освіти I-II ступенів № 8. Організувати інструктаж та навчання цих працівників, забезпечити безкоштовне проходження медичних комісій працівниками.

3) Провести семінар-нараду та навчання для начальників таборів, кухарів закладів відпочинку  з питань відпочинку, дотримання вимог санітарного законодавства, в тому числі щодо організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям.

4) Встановити вартість харчування однієї дитини в закладах відпочинку – таборах з денним перебуванням у розмірі 0,00 грн. на день; пришкільному  ігровому майданчику -  0,00 грн. на день; творчому майданчику – 0,00 грн. на день.

4. Міському Штабу з координації організації оздоровлення і відпочинку дітей  у 2021 році в м. Новогродівка:

1) Здійснити у встановлені терміни обстеження дитячих закладів відпочинку  - таборів з денним перебуванням щодо безпеки перебування в них дітей та готовності до роботи в літній оздоровчий період 2021 року згідно з вимогами чинного законодавства.

2) Забезпечувати підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2021 року, в першу чергу:

-  дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

-   дітей з інвалідністю;

- дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- дітей з багатодітних,  малозабезпечених сімей;

-  дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-  дітей, які знаходяться на диспансерному обліку;

- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

-  дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- дітей з числа обдарованих і талановитих (переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання), лідерів дитячих громадських об’єднань;

-  дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;

- дітей, які проживають у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

3) Здійснювати заходи з часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

5. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» (Мальчина):

1) Забезпечити в повному обсязі використання путівок, що виділяються за рахунок коштів обласного та державного бюджетів для  дітей, які потребують санаторного оздоровлення.

2)  Забезпечити безоплатне проведення профілактичних медичних оглядів усіх дітей, які отримують послуги з  оздоровлення і відпочинку.

6. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна):

1) Організувати роботу щодо поширення інформації про можливості отримання послуг із оздоровлення дітей із використанням засобів масової інформації, вебсайту міської ради.

2) Забезпечувати перевезення організованих груп дітей до закладів оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямку згідно окремих розпорядчих документів за рахунок коштів бюджету Новогродівської міської територіальної громади.

3) Висвітлювати хід підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста в місцевих засобах масової інформації або на вебсайті міської ради.

7. Витрати коштів, пов’язані з організацією літнього оздоровлення дітей, здійснювати за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджету, за рахунок батьківських коштів, а також за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством.

8. Рекомендувати підприємствам: ВП Шахта “Котляревська” (Шевцов), ВП шахта 1/3 “Новогродівська” (Косенко), спільно з профспілками інформувати Новогродівське міської управління соціального захисту населення про кількість оздоровлених дітей за рахунок власних коштів у 2021 році до 25 числа червня, липня, серпня.          

9. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) :

1) Організувати оздоровлення та відпочинок дітей з урахуванням заходів, затверджених цим рішенням.

2) Інформувати Новогродівське міське управління соціального захисту населення про стан виконання заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку до 25 числа травня, червня, липня, серпня 2021 року.

10. Встановити, що заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році в м. Новогродівка розпочинаються після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

11. Координацію роботи з виконання рішення покласти на Новогродівське міське управління соціального захисту населення (Мямліна), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови (Рябцева)

Новогродівський міський голова                                         Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: