Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 20.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


20.04.2021
 
Про затвердження Порядку організації у 2021 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів бюджету Новогродівської міської територіальної громади

     З метою забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей  за рахунок коштів бюджету територіальної громади, відповідно до статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», статті 3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», на виконання рішень Новогродівської міської ради від 23.12.2020 № 8/3-19 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку  Новогродівської територіальної громади на 2021 рік», від 23.12.2020 № 8/3-22 «Про міський бюджет на 2021 рік 05532000000 код бюджету», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок організації у 2021 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів бюджету Новогродівської міської територіальної громади (додається).

2. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) забезпечити організацію у 2021 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми відповідно до цього Порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань ( Безручко).

Міський голова                                                                         Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: