Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 15.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


15.04.2021
 
Про затвердження міської програми «Родина для дитини» на 2021-2025 роки

Відповідно до законів України «Про забезпечення організаційно правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації    від 05.12.2018 року №1437/5-18 «Про затвердження регіонального стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Донецькій області на 2018-2026 роки», статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську програму «Родина для дитини на 2021-2025 роки» (далі- Програма), що додається.
  2. Службі у справах дітей протягом 2021-2025 років при формуванні місцевого  бюджету  на відповідний рік вносити пропозиції щодо можливості виділення коштів для виконання заходів Програми, виходячи з фінансової можливості місцевого бюджету. 
  3. Постійній комісії з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (ТАСИЦЬ) розглянути питання щодо придбання житла для дитячого будинку сімейного типу.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням( БЕЗРУЧКО).

Міський голова                                                                  Олександр ШЕВЧЕНКО