Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 14.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


14.04.2021
 
Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши  звернення Кирик Аліни Миколаївни про надання матеріальної допомоги на лікування сина, з метою соціальної підтримки  сім’ї  через  непередбачені та незалежні від неї складні життєві обставини, наслідки яких вона не може подолати самостійно - тяжка  хвороба сина Кирика Артура Сергійовича, хххххххххх, керуючись Положенням  про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення Новогродівської міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах (із змінами), статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати матеріальну допомогу Кирик Аліні Миколаївні, враховуючи непередбачені та незалежні від них складні життєві обставини,  наслідки яких вона не може подолати самостійно - тяжка  хвороба сина Кирика Артура Сергійовича, хххххххххх,  у сумі 20000 грн.

2. Фінансовому управлінню (Коломієць)  профінансувати видатки  згідно кошторису міського управління соціального захисту населення у сумі        20000 грн. для надання   матеріальної   допомоги громадянам.

3. Новогродівському міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна)  виплатити  матеріальну допомогу  Кирик А.М.

Міський голова                                                              Олександр  ШЕВЧЕНКО