Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 14.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


14.04.2021
 
Про створення cлужби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового аппарату «Соціальне таксі» у складі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка Донецької області

З метою поліпшення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату» від 14 березня 2018 року № 189 (із змінами), відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового аппарату «Соціальне таксі» у складі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка Донецької області.

2. Затвердити Положення про службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату «Соціальне таксі» в Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новогродівка Донецької області (додається).

Міський голова                                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: