Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 67 від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.03.2021 №67
 
Про надання дозволу громадянам *** та *** підписати від імені їх малолітньої дочки ****, *** року народження, договорів: купівлі – продажу житлового будинку і земельної ділянки за адресою: м. Новогродівка, вул. *** на її ім´я, та купівлі – продажу приватизованої квартири за адресою: м. Новогродівка, вул. ***, в якій дитина є власницею 1/2 частки

Розглянувши висновок міської служби у справах дітей від 01.03.2021  №05-21, та документи громадян *** та  *** керуючись статтями 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства» статтею 71 Цивільного кодексу України, статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», статтею 177 Сімейного кодексу України,  та  підпунктом «б» пункту 4 частини 1 статті 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл громадянам *** та *** на підписання від імені їх малолітньої дочки ***, *** року народження, договорів:

   1)   купівлі – продажу  житлового будинку і  земельної ділянки за   адресою: м. Новогродівка,  вул.  ***  на її ім´я,

   2)   купівлі – продажу приватизованої  квартири за адресою: м. Новогродівка,  вул. ***, в якій дитина є власницею 1/2 частки.

  1. Зобов'язати громадян *** у триденний термін після здійснення нотаріальних дій надати до служби у справах дітей Новогродівської міської ради копію договору купівлі – продажу житлового будинку і земельної ділянки за  адресою: м. Новогродівка,   вул. ***  на ім´я  малолітньої ***, *** року народження. 

                      

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО