Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 66 від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.03.2021 №66
 
Про продовження функціонування прийомної сім’ї на базі родини *** в якій виховується особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування ****, ***року народження, в територіальній громаді Новогродівської міської ради

На території Покровського  району за адресою: *******************, проживає прийомна сім’я, створена на базі родини ***, ***року народження, яка  функціонує  згідно з розпорядженням голови Покрвської районної державної адміністрації Донецької області  від 29.11.2010 №582 «Про створення прийомної сім'ї на базі родини  ***  і влаштування на виховання та спільне проживання малолітньої ****». ***, ********року народження, перебувала на первинному обліку в службі  у справах дітей  Торецької міської ради.  Рішенням виконкому Торецької міської ради від 15.10.2012 №431  за  дитиною закріплене  житло за адресою:*********.

Враховуючи розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації,    від 17.02.2021 №19 «Про припинення функціонування Прийомної сім'ї створеної на базі родини Димитрової на території Покровського району»,, у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою та ліквідацією Покровського району, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 12 червня 2020 року №710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області»,  керуючись статтями 24, 25 Закону України «Про охорону дитинства», статтями 1, 6, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського   піклування»,  постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження положення про прийомну сім'ю», від  24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»,   пунктом «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

Продовжити  функціонування прийомної сім’ї на базі родини *** в якій виховується особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування ****, *****року народження, в територіальній громаді  Новогродівської  міської  ради.  

  1. Покласти на прийомну мати *** персональну відповідальність за життя, здоров'я, фізичний та психічний розвиток прийомної дитини.
  2. Службі у справах дітей міської ради (Маценко):

1)  Підготувати   договір  про забезпечення    функціонування    прийомної    сім'ї ***

  1. Міському центру соціальних служб (Носовська):

    1)     Закріпити за прийомною сім’єю **** спеціаліста по соціальній роботі.

   2)     Забезпечити здійснення соціального супроводу прийомної родини *** та надати  комплекс  послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування сім’ї.

  1. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна):

    1)     Здійснити призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей, які позбавлені батьківського піклування та грошового забезпечення прийомній родині за надання соціальних послуг у прийомній сім’ї за рахунок коштів державного бюджету.

  1. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної   медично - санітарної  допомоги  Новогродівської міської ради» (Мальчина):

    1)     Здійснювати диспансерний нагляд за прийомною родиною.

    2)     Організувати проходження двічі на рік медичного огляду прийомної дитини.

  1. Відділу поліції № 3 (м. Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області (Кузнєцов):

    1)     Інформувати міську службу у справах дітей  у разі встановлення фактів  правопорушень та проявів асоціальної поведінки з боку дітей та прийомних батьків, про вжиті профілактичні заходи.

  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на міську службу у справах дітей (Маценко), контроль – на   заступника міського голови Рябцеву А.В.

     

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО