Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 62 від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.03.2021 №62
 
Про дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень в м.Новогродівка

З метою забезпечення сприятливих умов  життєдіяльності людини, розглянувши звернення громадян, відповідно до статті 28 Закону  України  «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045   «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України»,  керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на знесення та часткову обрізку зелених насаджень в м.Новогродівка за адресами, згідно з актами №№ 8, 9 обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (додаток).
  2. Заявникам за власний рахунок проводити роботи  з видалення та часткової обрізки  зелених насаджень в м.Новогродівка  та використовувати деревину  для власних потреб.
  3. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради  (Колісниченко).

Міський голова                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток