Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 59 від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.03.2021 №59
 
Про створення комісії при виконавчому комітеті Новогродівської міської ради з питань розгляду та вирішення земельних спорів на території Новогродівської міської ради

З метою забезпечення об’єктивного і своєчасного вирішення земельних спорів на території Новогродівської  міської ради щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, та додержання громадянами правил добросусідства відповідно до статей 12, 158, 159, 160, 161 Земельного кодексу України, підпунктами 1, 5 пункту «б» частини 2 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогродівської міської ради,

 

В И Р І Ш И В:

  1. Створити при виконавчому комітеті Новогродівської міської ради комісію з питань розгляду та вирішення земельних спорів на території Новогродівської міської ради, згідно додатку 1 (додається).
  2. Затвердити Порядок розгляду та вирішення земельних спорів на території Новогродівської міської ради згідно додатку 2 (додається).
  3. Затвердити Положення про комісію з питань розгляду та вирішення земельних спорів, щодо земельних ділянок та додержання добросусідства згідно додатку 3 (додається).
  4. Земельні спори, які на день набрання чинності цим рішенням перебувають на розгляді у виконавчому комітеті Новогродівської міської ради, передаються на розгляд комісії з розгляду та вирішення земельних спорів та розглядаються згідно Порядку розгляду та вирішення земельних спорів на території Новогродівської міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу архітектури, містобудування і земельних відносин (Пермінову).

Міський  голова                                                                   Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток