Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 53 від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.03.2021 №53
 
Про проведення призову у 2021 році громадян України 2003 року народження та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відповідно до вимог Закону України від 25.03.1992  №  2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», п.17 ч.3 «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352, згідно статті 36  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати призов, згідно з розрахунком наряду Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, на строкову військову службу, громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Призов і відправку на строкову військову службу провести:

у квітні – червні 2021 року;

у жовтні – грудні 2021 року.

2. Утворити призовну комісію в основному складі згідно з додатком 1 .

3. Дозволити, у випадку відсутності з поважної причини членів призовної комісії, ввести резервний склад призовної комісії згідно з додатком 2.

4. Затвердити графік засідань призовної комісії з призову громадян України на строкову військову службу у 2021 році (додається).

5. КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» (Братішко), КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради" (Мальчина):

1) сприяти у проведені призову у 2021 році громадян України, 2003 року народження та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на  звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу у межах встановлених чинним законодавством;

2) з метою недопущення призову на строкову військову службу у Збройні Сили України громадян, що мають клінічні ознаки захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19, за окремим запитом ОМТЦК та СП, проводити тестування на коронавірус COVID-19 способом експрес-аналізу, ПЛР або ІФА (ІХЛА).

6. Для медичного обстеження громадян України 2003 року народження та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, залучити позаштатну постійну діючу військово-лікарську комісію Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – ОМТЦК та СП).

7. Дозволити позаштатній постійній діючій військово-лікарській комісії Покровсько-Ясинуватського ОМТЦК та СП проводити доприписку громадян до призовної дільниці Покровсько-Ясинуватського ОМТЦК та СП, які з будь-яких причин не пройшли вчасно комісію по приписці до призовної дільниці.

8. Запропонувати ТВО начальника відділу поліції № 3 (м. Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області І. Кузнєцову надавати Покровсько-Ясинуватському ОМТЦК та СП практичну допомогу з розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову службу, в забезпеченні охорони громадського порядку в дні призову громадян на строкову військову службу і відправку на обласний збірний пункт.

9. Покровсько – Ясинуватському ОМТЦК та СП надати інформацію Новогродівській міській раді про проведений призов весною 2021 року до 07 липня 2021 року, про проведений призов восени 2021 року – до 07 січня 2022 року.

10. Координацію дій по забезпеченню виконання даного рішення покласти на  завідувача військово-облікового бюро  Кордюкову Т.С.

11. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Новогродівський міський голова                                       Олександр ШЕВЧЕНКО                                                              Вкладення: