Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 62-р від 29.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.03.2021 №62-р
 
Про місця масового відпочинку на водних об’єктах, що розташовані на території територіальної громади Новогродівської міської ради

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 року №264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах», «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» затвердженим наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2017 року № 301, «Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Донецької області в літній та зимовий період», протокольне рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.03.2021 № 8, з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах територіальної громади Новогродівської міської ради, керуючись статтею 42, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визнати непридатними для масового відпочинку водні об’єкти та прибережні смуги водних об’єктів на території територіальної громади Новогродівської міської ради у тому числі (Миколаївського старостинського округу, Михайлівського старостинського округу, Галицинівського старостинського округу) з 01.04.2021 у зв’язку з тим, що вони не відповідають вимогам затвердженим правилами охорони життя людей на водних об’єктах України.

2. Начальнику управління міського господарства (Жужман):

2.1. Взяти під особистий контроль виготовлення та встановлення у прибережних захисних смугах водних об’єктів що розташовані на території територіальної громади Новогродівської міської ради щити з написами: «Купання небезпечно».

3. Директорам шкіл та завідувачам дошкільних навчальних закладах територіальної громади Новогродівської міської ради:

3.1. Провести бесіди та інструктаж для вихованців та працівників навчальних закладів про небезпеку купання дітей на водних об’єктах, контроль покласти на директорів шкіл та завідувачів дитячими навчальними закладами.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Новогродівської міської ради (Роженко).

Новогродівський міський голова                                     Олександр ШЕВЧЕНКО