Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 58-р від 24.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24.03.2021 №58-р
 
Про проведення на території територіальної громади Новогродівської міської ради фестивалю ранкової зарядки до Всесвітнього дня здоров’я

З метою пропаганди активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, враховуючи обмеження, встановлені карантинними заходами по наповненню приміщення, в якому буде проводитись захід (до 10 осіб), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна):
  • Забезпечити організацію і проведення 07.04.2021 фестивалю ранкової зарядки «Рухайся» (далі - Фестиваль) у дошкільних та навчальних закладах Новогродівської міської ради згідно Положення (додається).
  • Спрямувати і проконтролювати роботу педагогічного і медичного персоналу на створення травмо-безпечного середовища в дошкільних і навчальних закладах, забезпечення контролю за охороною життя і здоров’я дітей.
  1. Рекомендувати керівникам закладів, установ, організацій і підприємств різних форм власності, розташованих на території територіальної громади Новогродівської міської ради:
  • Організувати проведення Фестивалю у своїх колективах.
  • Подбати як про особисту безпеку і здоров’я, так і про безпеку і здоров’я працівників у процесі виконання будь-яких вправ під час проведення ранкової зарядки.
  • Інформацію про проведення заходів з додаванням фото та/або відеоматеріалів надати до відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради в термін до 9 квітня поточного року.
  1. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ культури, молоді та спорту, контроль - на першого заступника міського голови Аллу РЯБЦЕВУ.

Міський голова                                                                        Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток