Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 66-р від 05.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.04.2021 №66-р
 
Про створення робочої групи з питань вивчення стану додержання вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території територіальної громади Новогродівської міської ради

З метою вивчення стану додержання вимог законодавства при здійсненні суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території територіальної громади Новогродівської міської ради, враховуючи що акцизний податок є податком для наповнення місцевого бюджету керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Створити робочу групу питань вивчення стану додержання вимог законодавства при здійсненні роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території територіальної громади Новогродівської міської ради (далі робоча група), у складі згідно з додатком 1.
  2. 2.  Затвердити Положення про робочу групу ( додаток 2).
  3. Установити, що в разі персональних змін у складі робочої групи або їх відсутності у зв’язку з відпусткою, хворобою або інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу робочої групи.
  4. Рекомендувати Покровсько-Добропільському сектору контролю за підакцизними товарами управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Донецькій області (НЕДУРАЄВІЙ) надавати щоквартально до 10 числа місяця, наступного за кварталом, голові робочої групи інформацію щодо суб’єктів оподаткування, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів і підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку до місцевого бюджету за місцем розташування пункту продажу підакцизних товарів.
  5.  Начальнику фінансового управління  (КОЛОМІЄЦЬ) інформацію про  надходження акцизного податку від продажу підакцизних товарів до бюджету Новогродівської міської територіальної громади надавати відділу економіки  щомісячно до 5 числа місяця, наступного за звітним.
  6.  Розпорядження міського  голови  «Про  створення робочої  групи з проведення регулярного моніторингу за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території м. Новогродівка» від 04.04.2019 № 53р та, розпорядження міського голови «Про внесення змін до складу робочої групи з проведення регулярного моніторингу за здійсненням роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території м. Новогродівка» вважати такими, що втратили чинність.
  7. 7.    Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО

додаток