Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 65-р від 05.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.04.2021 №65-р
 
Про організацію робіт щодо підготовки території Новогродівської міської ради до весняно-літнього періоду 2021 року та проведення Дня благоустрою

Для забезпечення належного санітарного стану та благоустрою на території Новогродівської міської ради після зимового періоду 2020-2021 р.р. та проведення комплексної підготовки території Новогродівської міської ради  до весняно-літнього періоду 2021 року, на підставі листа департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації  від 11.03.2021 №0.2331/411/0/51-21 «Про проведення акції «За чисте довкілля»,  з метою проведення у квітні-травні 2021 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території Новогродівської міської ради, відповідно вимог Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310, враховуючи підпункт 6 пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», відповідно    до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись статтею 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести на території Новогродівської міської ради:

     1)   Місячник  з благоустрою території Новогродівської міської ради з 05 квітня 2021 року по 05 травня 2021 року.

     2)   День благоустрою на території Новогродівської міської ради 17 квітня 2021 року.

  1. Затвердити заходи щодо проведення робіт з благоустрою території Новогродівської  міської ради у квітні-травні 2021 року (додається).
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій, громадських організацій, банківських установ та торгівельних і комерційних підприємств всіх форм власності, голів ОССБ:

     1) Взяти під особистий контроль виконання заходів з благоустрою на закріплених за підприємствами територіях відповідно затверджених термінів.

     2) При проведені заходів благоустрою забезпечити між учасниками фізичну дистанцію     не менш, як 1,5 метра з обов’язковим дотриманням  карантинних заходів. 

3) Забезпечити своєчасне, якісне виконання заходів з благоустрою на закріплених за підприємствами територіях за рахунок власних коштів підприємства.

  1.  Надати до управління міського господарства Новогродівської міської ради:

    а) Звіт про проведені заходи під час Дня благоустрою 17 квітня 2021 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та підсумки проведення робіт з благоустрою території Новогродівської міської ради до 27 квітня 2021 року за формами згідно з додатком 1 і 2 (додається).

  1. Відділу економіки (Шевченко) спільно з відділом містобудування та архітектури (Пермінова):

   1) Довести до відома приватних підприємців –власників торгових закладів про необхідність:

  -      приведення у належний вигляд фасадів та тильних боків власних торгових закладів та прилеглої до них території;

 -        недопущення засмічення прилеглих територій будівельними матеріалами;

 -        проведення ремонту та фарбування малих архітектурних форм.

    2)   Здійснювати контроль за виконанням заходів з благоустрою на закріплених територіях за торгівельними об’єктами міста.

  1.    Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Жужман):

    1)   Забезпечити координацію та контроль дій щодо підготовки території Новогродівської міської ради до весняно-літнього періоду 2021 року.

    2) Висвітлити інформацію про проведення місячника з благоустрою на території Новогродівської міської ради  та Дня  благоустрою на сайті Новогродівської міської ради.

  1. Комунальному підприємству «Комунтех» м.Новогродівка (Левченко) забезпечити організацію роботи спецтехніки підприємства для прибирання та вивезення сміття.
  2. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Жужман), контроль за виконанням залишаю за собою.

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО