Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 60-р від 29.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.03.2021 №60-р
 
Про участь територіальної громади Новогродівської міської ради у обласному заході облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, своєчасної та якісної підготовки фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, ефективного їх використання, створення необхідних умов для розвитку матеріально-технічної бази, максимального завантаження та утримання об’єктів в належному санітарно-технічному стані, відповідно до Положення про проведення у Донецькій області обласного заходу облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», керуючись статтею 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Взяти участь з 05 квітня по 07 травня 2021 року у обласному заході облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».
 2. Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Жужман) спільно з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків:
 • Провести моніторинг стану дитячих ігрових і спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
 • Визначити обсяг робіт з проведення реконструкції, ремонту, благоустрою існуючих та облаштування нових дитячих  ігрових  і  спортивних  майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
 • Забезпечити проведення робіт з реконструкції, ремонту, благоустрою існуючих та облаштування нових дитячих  ігрових  і  спортивних  майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
 1. Комунальному підприємству «Міський гуртожиток» м.Новогродівка (Резнікова) здійснити заходи щодо відновлення, реконструкції, облаштування дитячих ігрових і спортивних майданчиків, які обслуговує підприємство.
 2. Відділу освіти міста Новогродівка (Кухтіна) здійснити заходи щодо відновлення, реконструкції, облаштування спортивних споруд і спортивних майданчиків у навчальних закладах міста.
 3. Комунальному закладу «Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Константинов) здійснити заходи щодо облаштування спортивних споруд та спортивних майданчиків.
 4. Виконавцям, зазначеним у розпорядженні, в строк до 30.03.2021 забезпечити надання планів заходів з облаштування спортивних майданчиків, підготовки та експлуатації фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд у весняно-літній період 2021 року та інформування відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради щопонеділка починаючи з 12.04.2021 включно до 10.05.2021 про стан виконання заходів, обсяги, рівень залучення населення і якість проведеної роботи, витрачені кошти та посилання на статті (відео) у засобах масової інформації.
 5. Відділу у культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Савула) узагальнювати щотижневу інформацію та надавати її до Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
 6. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на відділ культури, молоді та спорту (Савула), контроль на заступника міського голови Аллу РЯБЦЕВУ.

Новогродівський

міський голова                                                                     Олександр ШЕВЧЕНКО