Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 55-р від 17.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

17.03.2021 №55-р
 
Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву територіальної громади Новогродівської міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

З метою забезпечення своєчасних заходів щодо запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків та надання термінової допомоги постраждалому населенню територіальної громади Новогродівської міської ради,  враховуючи прогнозовані для території територіальної громади види та рівні надзвичайних ситуацій, обсяги можливих робіт з ліквідації їх наслідків та обсягів забезпечення життєдіяльності постраждалого населення, відповідно до Кодексу цивільного захисту України,  постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» (із змінами), керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Створити місцевий матеріальний резерв для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території територіальної громади Новогродівської міської ради.

2. Затвердити номенклатуру та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території територіальної громади Новогродівської міської ради (додається).

3. Затвердити графік накопичення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території територіальної громади Новогродівської міської ради (додається).

4. Суб’єктам господарської діяльності, які провадять діяльність на території територіальної громади Новогродівської міської ради у власності (управлінні) або у користуванні яких є об’єкти підвищеної небезпеки, потенційно-небезпечні об’єкти створити об’єктові матеріальні резерви для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення невідкладних відновлювальних робіт. Номенклатуру та обсяги резерву об’єктового рівня підприємств, об’єкти яких є об’єктами підвищеної небезпеки, потенційно небезпечними об’єктами погодити з відділом з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новогродівської міської ради.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Новогродівського міського голови від 24.10.2019 №155-р «Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

Новогродівський міський голова                                  Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: