Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 56-р від 18.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

18.03.2021 №56-р
 
Про організацію і проведення на території територіальної громади Новогродівської міської ради відкритого Чемпіонату міста Новогродівка з Косікі карате

З метою підвищення спортивної майстерності спортсменів міста, популяризації і розвитку Косікі карате на території територіальної громади Новогродівської міської ради, більш широкого залучення дітей і молоді до систематичних занять спортом, забезпечення урочистості, згідно положення про проведення відкритого Чемпіонату міста Новогродівка  з  Косікі  карате, відповідно до міської Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2018 № 7/37-4, наказу Міністерства молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2017 № 5232/1746 «Про затвердження Положення про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, закладів фізичної культури і спорту», протокольного рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації від 16.03.2021 №7, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відділу культури, молоді та спорту (Савула), відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна), Будинку дитячої творчості (Крищук) спільно з Українською Федерацією Шорінзі-рю Кенкокан каратедо, Косікі карате вжити заходів щодо організації та проведення в м. Новогродівка у БДТ 20 березня 2021 року відкритого Чемпіонату міста Новогродівка з  Косікі  карате з дотриманням карантинних обмежень.

2. Комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» (Братішко) забезпечити присутність 20.03.2021 з 10-00 до 17-00 (попередньо) години лікаря для надання першої медичної допомоги при необхідності учасникам змагань.

3. Рекомендувати начальнику відділу поліції №3 (м.Селидове) Покровського районного управління ГУ НП в Донецькій області підполковнику поліції Кузнєцову І.В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення змагань.

4. Організатору проведення відкритого Чемпіонату м.Новогродівка з  Косікі  карате (Непочатову) забезпечити проведення перед початком змагань температурного скринінгу, наявність місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових, наявність контейнерів (урн) з кришками та поліетиленовими пакетами для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту з подальшою утилізацією.

Міський голова                                                                                           Олександр ШЕВЧЕНКО