Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 76 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 №76
 
Про стан безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної безпеки, дитячого дорожньо - транспортного травматизму в закладах освіти в 2020 році

На виконання Законів України  ст. 25 «Про освіту», ст.37 «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку»,  «Про дорожній  рух»,  наказу  Міністерства  науки і  освіти  України  від 01.08.2003  № 563 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» та з метою запобігання нещасних випадків як з дітьми, так і з працівниками освітніх закладів громади, дорожньо-транспортного травматизму, керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Новогродівської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника   відділу освіти м.Новогродівка Раїси Кухтіної прийняти до відома.

2. Роботу з безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної безпеки, дитячого дорожньо-транспортного травматизму в закладах освіти м. Новогродівка в 2020 році визнати задовільною.

3. Начальнику відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна) сприяти протягом 2021 року виконанню заходів щодо покращення стану з пожежної безпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, запланованих у закладах освіти громади.

4. Рекомендувати начальнику 13 ДПРЗ ГУ  ДСНС  України в Донецькій області  майору служби цивільного захисту (Агібалов)  забезпечити проведення практичних занять з пожежної безпеки із працівниками та учнями закладів освіти громади один раз на семестр.

5. Координацію дій по виконанню рішення покласти на начальника відділу освіти м.Новогродівка ( Кухтіна).

Міський голова                                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО