Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 80 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 №80
 
Про затвердження складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та Положення про неї

З метою реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, створення в місті ефективної системи виховної роботи щодо формування у дітей і молоді патріотичних почуттів, активної життєвої позиції, формування особистісних рис громадянина своєї країни і дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з  питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації», керуючись статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити в новій редакції:

1) Положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Новогродівській міській раді (додається).

2) Склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Новогродівській міській раді (додається).

3) Заступнику міського голови, голові координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Новогродівській міській раді Рябцевій А.В. інформацію про підсумки засідань координаційної ради розміщувати на офіційному сайті Новогродівської міської ради.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 21 березня 2018 року № 43 «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді м.Новогродівка».

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ культури, молоді та спорту, контроль - на заступника міського голови Рябцеву А.В.

Міський голова                                                               Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: