Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 75 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 №75
 
Про затвердження cкладу робочої групи для здійснення контролю за своєчасним виконанням робіт з підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Новогродівської міської ради до роботи в зимових умовах 2021-2022 р.р.

З метою своєчасної та якісної підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Новогродівської міської ради  до осінньо-зимового періоду  2021-2022 р.р., відповідно до Законів України «Про загальну середню освіту» і  «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись статтями 30 та 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад робочої групи для здійснення контролю за своєчасним виконанням робіт з підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Новогродівської міської ради до роботи в зимових умовах 2021-2022 р.р. (надалі – Робоча група) (додається).

2. Робочій групі (Роженко) забезпечити координацію дій щодо підготовки об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери на території Новогродівської міської ради до нового опалювального періоду 2021-2022 р.р.

3. Рекомендувати суб’єктам відносин у сфері теплопостачання:                       

1)    ТОВ «Теплосервіс-Новогродівка» (Циганенко), ПП «Енергія» (Горбунов),  які надають послуги з теплопостачання в опалювальний період дошкільним і учбовим закладам в м.Новогродівка,  у термін до 20.08.2021 надати до відділу освіти м.Новогродівка акти стану готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2021-2022 р.р.

2)  ФОП Федорова І.В. (Федорова), який надає послугу з теплопостачання в опалювальний період комунальному підприємству «Міський гуртожиток» м.Новогродівка у термін до 10.09.2021 підготувати акти стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період 2021-2022 р.р.

4. Координацію дій за виконанням даного рішення покласти на  начальника управління міського господарства Новогродівської міської ради Жужман О.В., контроль - на заступника міського голови  Роженка М.В.

Міський голова                                                                                          Олександр ШЕВЧЕНКОВкладення: