Друкувати


06.04.2021
 
Про надання дозволу законному представнику, громадянці ******** прийняти в дар ½ частку будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дочки *******, ______ року народження, від батька ******

Розглянувши висновок   міської служби у    справах дітей від  №05-, заяви та документи, надані громадянами, керуючись  статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»,  та  підпунктом «б» пункту 4 частини 1 статті 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Надати дозвіл громадянину ******** на укладання договору дарування (передачі в дар) ½ частки будинку та земельної ділянки розташованої за адресою: м. Новогродівка, вул. ______, буд. __, що є його приватною власністю, малолітній дочці ********, _______ року   народження.
  2. Надати дозвіл законному представнику, громадянці *******, прийняти в дар від імені та на ім’я малолітньої дочки *******, _______ року   народження,  ½ частки будинку та земельної ділянки розташованої за адресою: м. Новогродівка, вул. _______, буд. __ та підписати відповідні документи.
  3. Попередити законних представників про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО