Parse error in downloaded data
logo062
Документ від 06.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


06.04.2021
 
Про надання дозволу законному представнику, громадянці ******** прийняти в дар ½ частку будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дочки *******, ______ року народження, від батька ******

Розглянувши висновок   міської служби у    справах дітей від  №05-, заяви та документи, надані громадянами, керуючись  статтею 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»,  та  підпунктом «б» пункту 4 частини 1 статті 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Надати дозвіл громадянину ******** на укладання договору дарування (передачі в дар) ½ частки будинку та земельної ділянки розташованої за адресою: м. Новогродівка, вул. ______, буд. __, що є його приватною власністю, малолітній дочці ********, _______ року   народження.
  2. Надати дозвіл законному представнику, громадянці *******, прийняти в дар від імені та на ім’я малолітньої дочки *******, _______ року   народження,  ½ частки будинку та земельної ділянки розташованої за адресою: м. Новогродівка, вул. _______, буд. __ та підписати відповідні документи.
  3. Попередити законних представників про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО