Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 83 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 №83
 
Про затвердження складу міської комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та наданням пільг за фактичним місцем проживання, положення про неї та порядку проведення перерахунків субсидій в межах встановленого терміну їх призначення

У зв’язку з кадровими змінами та розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 12 червня 2020 р. № 710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області»,  відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України    від 21.10.1995   № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.08.2019        № 807)  із змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», ст.34, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад міської комісії з розгляду питань, пов’язаних  з призначенням житлових субсидій та наданням пільг за фактичним місцем проживання (додається).

2. Затвердити Положення про міську комісію з розгляду питань, пов’язаних з призначенням житлових субсидій та наданням пільг за фактичним місцем проживання та Порядок проведення перерахунків субсидій в межах встановленого терміну їх призначення (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 15.07.2020 № 98 «Про затвердження нового складу міської комісії з розгляду питань питань, пов’язаних  з призначенням усіх видів державних  соціальних допомог, наданням пільг за фактичним місцем проживання, положення про неї та Порядку проведення перерахунків субсидій в межах встановленого терміну їх призначення у новій редакції».

Міський голова                                                                                        Олександр   ШЕВЧЕНКОВкладення: