Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2021 №8/9-29
 
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва системи водопостачання на території Новогродівської міської ради в межах населеного пункту с. Орлівка, Покровського району, Донецької області

Відповідно до статей 12, 79-1, 122 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва системи водопостачання на території Новогродівської міської ради в межах населеного пункту с. Орлівка, Покровського району, Донецької області, орієнтовною площею 4,0 га за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Новогродівської міської ради.
  2. Новогродівську міську раду визначити замовником робіт з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення зазначеної в п.1 даного рішення земельної ділянки.
  3. Виготовлений проект надати на розгляд та затвердження до Новогродівської міської ради в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                                      Олександр ШЕВЧЕНКО