Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/9-18 від 26.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2021 №8/9-18
 
Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради

Розглянувши протокольне рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради  від 19.03.2021 № 3, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Новогродівської міської ради,  враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 29.01.2021 №8/6-15 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради та затвердження конкурсної документації»,  відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись  постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»  (зі змінами), Законом України   «Про відходи»,  Законом України «Про житлово-комунальні послуги»,  керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Ввести в дію протокол № 3 від  19 березня 2021 року засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з надання послуг  з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради, (додається).
  2. Зазначити п’ятирічний строк, протягом якого виконавець-переможець конкурсу, а саме : комунальне підприємство «Комунтех» м.Новогродівка,  має право надавати послуги з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради , починаючи з 10 квітня 2021 року.
  3. 3. Новогродівській міській раді (Шевченко) укласти з виконавцем - переможцем конкурсу  Договір  про надання послуг з вивезення побутових відходів на території   Новогродівської міської ради, строком на п’ять років.
  1. Виконавцю послуг - комунальному підприємству «Комунтех» м.Новогродівка (Левченко).

1)      Подати на розгляд виконкому Новогродівської міської ради розрахунки економічно обґрунтованих витрат на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Новогродівської міської ради.

2)      У разі прийняття рішення виконкому про зміну тарифів на відповідні комунальні послуги, у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх в дію, повідомити про це споживачів з посиланням на рішення виконкому Новогродівської міської ради.   

  1. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Жужман).  

Новогродівський міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток