Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/9-17 від 26.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2021 №8/9-17
 
Про фонд охорони навколишнього природного середовища територіальної громади Новогродівської міської ради

З метою поліпшення  фінансування природоохоронних заходів та сприяння впровадженню економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища,  враховуючи зміни у законодавстві України та необхідність чіткого визначення порядку формування та використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, відповідно до  пунктів 4, 41,,7 частини першої статті 691 Бюджетного кодексу України, статей 240, 242 та 250 Податкового кодексу України, статей 15, 41, 46 та 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись пунктом 25 частини першої статті 26 та статтею 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища територіальної громади Новогродівської міської ради (додається).
  2. Координацію даного рішення покласти на заступника міського голови Роженко О.В. та на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою, транспорту і зв'язку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою (Тасиць).

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток