Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2021 №8/9-5
 
Про перейменування централізованої бухгалтерії відділу культури м.Новогродівка

Відповідно до Цивільного кодексу України, Законів України «Про культуру», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 23.12.2020 №8/4-2 «Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати централізовану бухгалтерію відділу культури м.Новогродівка (код ЄДРПОУ 26288599) на «Централізовану бухгалтерію відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради».
  1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Петренко) провести державну реєстрацію змін в порядку, передбаченому чиним законодавством.
  1. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Савулу Ю.П.

Міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО