Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/9-3 від 26.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2021 №8/9-3
 
Про затвердження у новій редакції Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дітей

З метою реалізації прав громадян на бібліотечне обслуговування, забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються у бібліотеках і надаються у тимчасове користування громадянам, забезпечення громадянам рівних прав на бібліотечне обслуговування, незалежно від їхньої статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання у відповідності до Конституції України, Закону України «Про культуру», Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 23.12.2020 №8/4-2 «Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити у новій редакції Статут Новогродівської міської бібліотеки для дітей (додається).
  2. Уповноважити завідувача Новогродівської міської бібліотеки для дітей (Булкіна) провести державну реєстрацію Статуту в порядку, передбаченому чиним законодавством.
  3. Визнати такими, що втратили чинність рішення Новогродівської міської ради від 14.09.2012 №6/18-10 «Про затвердження Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дорослих та Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дітей» та від 23.12.2015 №7/3-15 «Про внесення змін до Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дітей».
  4. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Савулу Ю.П.

Міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток