Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 8/9-2 від 26.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.03.2021 №8/9-2
 
Про приєднання сільських бібліотек до Новогродівської міської бібліотеки для дорослих та затвердження у новій редакції Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дорослих

З метою реалізації прав громадян на бібліотечне обслуговування, забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються у бібліотеках і надаються у тимчасове користування громадянам, забезпечення громадянам рівних прав на бібліотечне обслуговування, незалежно від їхньої статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання у відповідності до Конституції України, Закону України «Про культуру», Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», враховуючи рішення Новогродівської міської ради від 23.12.2020 №8/4-2 «Про затвердження Положення про відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради, структури та чисельності відділу», від 05.01.2021 №8/4-2 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради комунальних закладів культури, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради», від 21.01.2021 №8/5-12 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради комунальних закладів культури, що знаходяться в управлінні Мар’їнської районної ради», від 11.02.2021 №8/7-1 «Про затвердження передавальних актів комунальних закладів культури та точок обліку на приєднання до договору на споживання електричної енергії, що знаходяться в управлінні Покровської районної ради, в комунальну власність Новогродівської міської ради», від 11.02.2021 №8/7-9 «Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність Новогродівської міської ради об’єктів передачі, що знаходяться в управлінні Мар’їнської районної ради», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Від імені та в інтересах територіальної громади Новогродівської міської ради приєднати до Новогродівської міської бібліотеки для дорослих Михайлівську, Миколаївську та Галицинівську сільські бібліотеки у статусі філій без створення ними юридичної особи.
  2. Затвердити у новій редакції Статут Новогродівської міської бібліотеки для дорослих (додається).
  3. Затвердити Положення про сільські бібліотеки - філії Новогродівської міської бібліотеки для дорослих (додається).
  4. Уповноважити завідувача Новогродівської міської бібліотеки для дорослих (Кузема) провести державну реєстрацію Статуту в порядку, передбаченому чиним законодавством.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Новогродівської міської ради від 12.12.2018 №7/25-4 «Про затвердження Статуту Новогродівської міської бібліотеки для дорослих».
  6. Координацію дій з виконання даного рішення покласти на начальника відділу культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради Савулу Ю.П.

Новогродівської міський голова                                                                    Олександр ШЕВЧЕНКО

Додаток 1

Додаток 2